M
M
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

ABOUT US

Antalya'da yerleşik Matrix Travel, profesyonel, dinamik ve tecrübeli ekibi ile 2000 yılından beri faaliyet göstermektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile hareket eden acentemiz gerek yurt içinde gerekse yurtdışında bulunan müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Koşulsuz memnuniyet ilkesi ile, bireysel ve kurumsal müşterilerine dünyanın her yerinde tatil yapma imkanı sunarak, iş gezileri, transferler, toplantı organizasyonları, spor, kültür ve eğlence turizmi alanlarında birinci sınıf hizmet verir. Yaklaşık 50 kişilik kadrosu ile müşterilerine kusursuz hizmet sunmayı ilke edinmiş Matrix Travel, Antalya şehir merkezinde ve Belek de olmak üzere 2 adet şubesi ile hizmet vermektedir. Ayrıca İstanbul da irtibat ofisi bulunmaktadır.

TURLAR

Değerli misafirlerimiz için Yurt içi ve yurt dışı başta olmak üzere günlük kültür turlarımız ile hizmetinizdeyiz. Ayrıca Gemi (Cruise) turlarımızda özel fiyatlarla hizmetinizdedir.

arrow
arrow
img

HİZMETLERİMİZ

Duis non condimentum nunc. Nunc quis turpis eu est tincidunt rutrum. Cras a purus quis sem tincidunt egestas vel id lacus.

img

img

img

img

img

img

img

img

img

CONTACT US

Bu yazıyı Sözlük sayfasından güncelleyiniz

ADRES

Burhanettin Onat Cd. Atiye Akdemir Apt. No:79 / 1A Antalya - Türkiye

TELEFON
(+90) 242 322 71 00
FAX
(+90) 242 322 28 11
EMAIL

info@matrixtravel.com.tr