M
M

TOPLANTI ORGANİZASYONLARI

Matrix Travel MICE, yıllara dayanan tecrübesi ve dinamik personeliyle bayi toplantıları, kapalı grup organizasyonları, eğitim toplantıları, kutlama ve lansmanlar, kurumsal toplantılar, ulusal ve uluslararası kongreler gibi organizasyonlara planlama hizmeti vermektedir.

Pek çok toplantı ve kongre organizasyonunu gerçekleştirmiş olan Matrix Travel, deneyimlerini yeni projelerde paylaşmaktan ve dünya çapında birinci sınıf hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Ulusal ve uluslararası büyük / küçük onlarca organizasyona imza atmış olan firmamız, ihtiyaç duyacağınız otel rezervasyonu, transfer, günlük tur, teknik ekipman ve personel tedarik hizmetlerini  en etkin şekilde karşılamaktadır.

Kongre ve toplantı konusunda uzmanlaşmış oteller ve kongre merkezleri ile olan güçlü işbirliğimiz ve  bu konuda uzman deneyimli ekibimiz, organizasyonların üst düzey memnuniyet ile sonuçlanmasını sağlamaktadır.

Matrix Travel, sadece Türkiye’de değil, sahip olduğu uluslararası ağ sayesinde dünyanın her yerinde toplantı organizasyonu yapabilme gücüne sahiptir.

Toplantı ve Etkinlik talepleriniz için bizi telefonla arayabilir (+90 242 322 7100) ya da marketing@matrixtravel.com.tr adresine email gönderebilirsiniz.