M
M

SEDVENTURE TURLARIBazilari için seyahat yeni rotalari kesfetmektir… Her ani macera dolu programlarda, essiz deneyimler yasamak, büyüleyici yolculuklardan unutulmaz anilarla dönmektir.

Sedventure, Setur’un 50 yili askin tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’ya, Güneydogu Asya’dan Orta Amerika’ya farkli kültürlerin, benzersiz doganin ve bir macera olarak seyahatin izini sürüyor.

Kesfedilmemis rotalarin yanisira, klasik destinasyonlarda dahi siradisi ve hatta limitleri zorlayacak, adrenalin ve macera dolu deneyimler sunan Sedventure’in tamamen tercihlerinize göre sekillenecek kisiye özel veya grup turlari ile “Dünya Varmis” diyeceksiniz.


Kurumsal Çözümler

Sedventure, sizi köklerinizi bulacaginiz, doganin kusursuzlugunu ve gücünü görebileceginiz, mükemmel dengesine taniklik edeceginiz, çok özel canlilara yakin olabilme ayricaligini hissedeceginiz büyülü bir maceraya davet ediyor.

Milyonlarca yildir kusursuz bir dengeye sahip olan doganin bize anlatacagi çok sey olacak... 


Uçsuz bucaksiz taniminin anlamini bulacaginiz seyahatte modern hayatta karsimiza çikan terimlerin ve kurumsal egitimlerden edindigimiz bilgilerin; doganin varolusundan beri süre gelen içgüdüsel hareketlerinde ve topraklarindaki inanilmaz is birliginde sakli olduguna tanik olacaksiniz.

Bir aslan sürüsünün, sürü nüfusunu gözeterek besin seçmesi, kaynak kullanimi optimizasyonu örnegi olabilir mi?

Yüzlerce seçenek arasindan en dogru olanina yönelen ve bunu yaparken mükemmel bir is bölümüyle hareket eden çitalar, hedef odaklilik ve görev dagilimi konusunda kaç seminere katilmis olabilir?

Saglikli ve güçlü bir üye yaratmak için, yeni dogan yavrulara, tüm sürünün ortaklasa koruma ve egitim sagladigi fil aileleri, sirket içi egitim ve gelisme sunumlarindan mi ilham aldilar?

Benzersiz seyahat ile kendinize, çalisanlariniza ve is ortaklariniza katmaya çalistiginiz degerlerin hayvanlarda vücut bulmus halini bizzat gözlemleyecek ve dünyaya bakis açiniz degisirken, ayni zamanda kurumsal kimliginize katacaklarinizla is hayatinizda yeni bir ufuk açacaksiniz.