M
M

Gizlilik ve Veri Güvenliği


GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ ve KULLANICI SÖZLEŞMESİ

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir.
Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Üntur Turizm Seyahat Acentesi ve Ticaret Limited Şirketi, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmektedir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında Üntur Turizm Seyahat Acentesi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde kullanılmaktadır.

Üntur Turizm Seyahat Acentesi ve Ticaret Limited Şirketi, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla paylaşmamayı, faaliyet dışı hiçbir nedenle kullanmamayı ve de satmamayı taahhüt etmektedir.

Üntur Turizm Seyahat Acentesi ve Ticaret Limited Şirketi, e-posta adresleri ve müşteri bilgi formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.
Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, misafirlere daha özel ve etkin bir seyahat hizmet sunmak amacıyla kullanılmaktadır.

Matrix Travel e-bülten listesinden ayrılmak istiyorsanız, e-bültenin en alt bölümünde bulunan "bu bülteni bir daha almak istemiyorsanız buraya tıklayınız." linkine tıklayabilirsiniz.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca, ilgili dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir.
Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Üntur Turizm Seyahat Acentesi ve Ticaret Limited Şirketi sorumluluğunda değildir.

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

Üçüncü Parti Sitelere Bağlantılarına (Linklere) Dair
Üntur Turizm Seyahat Acentesi ve Ticaret Limited Şirketi, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez.
Bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, giriş yaptığınız sitelerin gizlilik politikalarını dikkate almanızı öneririz.


KULLANICI SÖZLEŞMESİ

Bu site, Üntur Turizm Seyahat Acentesi ve Tic. Ltd. Şti tarafindan T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Şahsınıza ait bilgilerin gizliliğinin bizim için esas teşkil ettiğini ve bu konuda yasal olarak yetkili kılınan merciler dışında, herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını teyit ve taahhüt ederiz.
Sitemizdeki bağlantılar ve içerikleri ile ilgili tüm sorumluluk sahiplerine aittir, gizlilik esasları bağlantıların kendi gizlilik politikalarıyla belirlenir. Bu bağlantılar nedeniyle yaşanacak herhangi bir sorundan Üntur Turizm Seyahat Acentesi ve Tic. Ltd. Şti sorumlu tutulamaz.

Bu siteyi ziyaret eden ve sitede aktif olan her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.

FİYAT POLİTİKASI

Belirtilen fiyatlar T.C. ve K.K.T.C. vatandaşları için geçerlidir. Yabancı uyruklu misafirlere uygulanacak fiyatlarımız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Sitemizde yer alan tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır. Hizmet ve kullanım saatleri dönemsel olarak oteller tarafından değişitirilebilir.
Sitemizdeki içerik bilgilerinin güncelliğinden Matrix Travel sorumlu değildir.

İletişim
Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Üntur Turizm Seyahat Acentesi ve Tic. Ltd. Şti

Burhanettin Onat Cd. 79/1A
Muratpaşa/Antalya
Tel: +90 (242) 322 7100
Fax: +90 (242) 322 2811
E-Mail: info@matrixtravel.com.tr